Najděte půjčku ve všech regionech

bankovni pujčka i program idnes

Flexibilní podzimní půjčka

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Žádost okamžitě zpracována
  • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Olomouc

11. 12. 2023

Olomouc je je statutární a univerzitní město v České republice. Bylo ve středověku centrem Moravy, do třicetileté války třetím největším městem zemí České koruny.

Vysněná půjčka

Půjčka na cokoliv. Rychle a jednoduše.

reklama

Půjčky Plzeň

31. 12. 2023

Plzeň jako statutární město se nachází na západě Čech a metropole Plzeňského kraje. Rozprostírá se na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava, které spolu tvoří řeku Berounka. Plzeň se proslávila jako pivovarnické město.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Zajímají Vás informace o půjčce ve vašem regionu?

Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Více informací
David Bohatý Nepálský Himálaj se zastávkou v Dillí a v Dubaji. Rozhodli jsme se s mojí ženou Terkou, že pojedeme do jedné z nejchudších zemí v Asii a budeme tam chodit pěšky.
Žena pobočku opustila a následně o události informovala na sociálních sítích. V návaznosti na tento incident plánuje uskupení Kojící gerila na pondělí protestní akci: vyzývá maminky, aby přišly kojit své ratolesti do poboček XY," napsal iDnes. Pro vš
Jednu takovou lepšoženu znám. Byla mladou a svobodnou, krásnou a úspěšnou manažerkou v prosperující firmě. Notebook a auto měla služební, přepychový byt pronajatý a její bankovní konto potěšitelně narůstalo.
Česko dlouhodobě zažívá odliv většiny nadhodnoty, která je u nás vytvářena, do zahraničí. Jak Kovanda v článku v MF DNES říká, jsme zemí, která má „vůbec nejvýrazněji rozevřeny nůžky mezi objemem vytvořeného HDP a objemem HND“.
ČSSD navrhne na ministra kultury svého poslance a bývalého ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka. S návrhem souhlasí jak prezident Miloš Zeman, tak premiér Babiš.
Jan Tichý(Bnj) Staří a mladí, aneb kdo má pravdu? „To máme mládež“ zpívaly kdysi Věra Špinarová a Petra Janů. Bylo to v době, kdy jsem k té mládeži patřil, a někteří starší se nad naším mládím pohoršovali.
Ledoví lidé. Šelmy hledající své oběti. Mistři skvěle ovládající figurky na své šachovnici. Schopni čehokoliv. To jsou sociopaté.
1. O volební demokracii Pan Petr Pithart (ústy herce Martina Myšičky) varoval před přechodem k "volební demokracii". Je to blízko konceptu bývalého presidenta Klause a jeho následovníků. Dle ní občané "občas" zajdou k (více méně) svobodným volbám, a
RomanŠebl Potravinová soběstačnost ČR nebyla a nebude zadarmo. Brambory, ovoce a zelenina - to jsou plodiny, které se u nás pěstují v tak malém rozsahu, že je třeba dovážet 30 - 60 % z celkového objemu, který za rok sníme.
Je to sotva týden, co mi jeden řemeslník, topenář, vyprávěl, jak byl kdysi hrdý na to, že se osamostatnil a stal se živnostníkem – a dnes na to raději ani moc neupozorňuje. No jistě.